Autolednice Indel B TB74 Steel

Autolednice Indel B TB74 Steel
Kompresorová autolednice Indel B TB74 Steel má objem 74 litrů a lze do ní umístit stojící 2l PET lahve. Autolednice Indel B TB74 Steel chladí až 50°C pod okolní teplotu. Rozsah nastavení teploty uvnitř kompresorové autolednice Indel B TB74 Steel je -18°C až +10°C (po 1°C). Ovládání prostřednictvím membránového ovladače je maximálně intuitivní a na displeji je možné odečíst aktuální i nastevenou (cílovou) teplotu. Pro vyšší komfort je autolednice vybavena vnitřním osvětlením. Přenášení a manipulaci usnadní praktická madla. Třístupňová podpěťová ochrana je u kompresorové autolednice Indel B TB74 Steel samozřejmostí. Víko lednice má po celém obvodu gumové těsnění a izolace je realizována kvalitní PUR pěnou. Box a víko autolednice Indel B TB74 Steel jsou vyrobeny z lakovaného ocelového plechu. Rohy víka jsou chráněny obložkami z tvrdoplastu.

Kompresorová autolednice Indel B TB74 Steel má objem 74 litrů a lze do ní umístit stojící 2l PET lahve. Autolednice Indel B TB74 Steel chladí až 50°C pod okolní teplotu. Rozsah nastavení teploty uvnitř kompresorové autolednice Indel B TB74 Steel je -18°C až +10°C (po 1°C). Ovládání prostřednictvím membránového ovladače je maximálně intuitivní a na displeji je možné odečíst aktuální i nastevenou (cílovou) teplotu. Pro vyšší komfort je autolednice vybavena vnitřním osvětlením. Přenášení a manipulaci usnadní praktická madla. Třístupňová podpěťová ochrana je u kompresorové autolednice Indel B TB74 Steel samozřejmostí. Víko lednice má po celém obvodu gumové těsnění a izolace je realizována kvalitní PUR pěnou. Box a víko autolednice Indel B TB74 Steel jsou vyrobeny z lakovaného ocelového plechu. Rohy víka jsou chráněny obložkami z tvrdoplastu.

Cena bez DPH: 15455,-
Cena s DPH: 18700,-

Režim ECO je vhodný zejména pro udržení nastavené teploty, když je vnitřní prostor autolednice již nachlazen. V tomto režimu je odběr el. energie cca poloviční, kompresor má nižší otáčky a je tišší. I v režimu ECO má autolednice Indel B TB74 Steel dostatečný výkon pro dlouhodobý provoz.

Režim MAX zajistí rychlé nachlazení obsahu autolednice. Je vhodné jej použít v případech, kdy jsou vkládány nezachlazené potraviny nebo je nutné se po otevírání lednice co nejrychleji dostat na původní nastavenou teplotu.

Parametry

Napájení: 12/24V DC/230V AC
Objem: 74l
Příkon: 65W
Chladící účinek dT °C: max. 50°C pod okolní teplotu
Rozměry: 790x495x465mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 28kg
Stojící PET: 2l
Ochrana baterie ano
Režim ECO: ano
Délka kabelu:  
Hlučnost:  
Energetická třída:  
Klimatická třída: N
Izolace: PUR